تخت خواب دو طبقه فلزی

تخت خواب فلزی جدید

تخت خواب فلزی جدید

تخت خواب فلزی جدید

 

شرکت دیاکو صنعت به عنوان تولید کننده تخت خواب فلزی جدید به مدت ۹ سال فعالیت خود را آغاز نموده است و همواره سعی در ارائه بهترین مدل های روز برای مشتریان عزیز نموده است.لازم به ذکر است کلیه محصولات شرکت دیاکو صنعت دارای ویژگی های زیر میباشد.

قابلیت مونتاژ و  دمونتاژ تخت خواب فلزی جدید :

این محصول کاربردی و زیبا دارای سازه پیچ مهره ای میباشد که در زمان مونتاژ بصورت ۷ تکه میباشد.مشتریان عزیزی به راحتی و سهولت این محصول را میتوانند.

مونتاژ کننده.نحوه ای مونتاژ این محصول بصورت خوابیده میباشد که ابتدا این کلاف ستون را بصورت افقی بر روی زمین قرار داده و سپس طبقه دوم و سپس طبقه اول را نصب کنید.و بعد از بستن اخرین پیچ تخت خواب با استحکام و بدون لرزش در جای خود قرار میگیرد.

گارانتی:

تمام تخت خواب فلزی تولیدی شرکت دیاکو صنعت دارای ۶ ماه گارانتی میباشد.این محصول زیبا بدون کوچکترین لرزشی میباشد و درای استحکامات قابل توجه ای میباشد.گارانتی شامل کف کار که تحمل ۱۵۰ کیلو دارد  میباشد و همچنین رنگ این محصول که در مقابل خط و خش و رطوبت مقاوم است.

رنگ تختخواب فلزی جدید:

رنگ تمام تخت خواب فلزی تولیدی شرکت دیاکو صنعت بصورت پودری الکترواستاتیک کوره ای میباشد. که این نوع رنگ  رنگ بسیار با کیفیتی میباشد که ضد خش و ضد رطوبت است.رنگ پیش فرض محصولات شرکت دیاکو صنعت رنگ مشکی میباشد.

این نوع رنگ در کوره رنگ با دمای ۲۲۰ درجه پخته میشود و بعد از خروج از کوره رنگ آماده بسته بندی و استفاده میباشد.تخت خواب فلزی جدید

حمل و نقل تخت خواب های شرکت دیاکو صنعت:

هزینه حمل تخت خواب های قلزی بر عهده خریداران محترم بوده.

لازم به ذکر است  که تخت خواب های فلزی برای ارسال به استانهای دیگر اماده میشود.

توسط بسته بندی توسط  پلاستیک حبابداربسته بندی شده و توسط باربری ارسال میگردد.

زمان تحویل محصول انتخابی:

به دلیل اینکه رنگ تمامی سفارشات و تخت خواب فلزی شرکت دیاکو صنعت به سفار مشتریان عزیز میباشد.

زمان تحویل از ۳ روز الی ۷ روز متغیر میباشد.لازم به ذکر است که این زمان از زمان ثبت سفارش میباشد.

کف تخت خواب فلزی شرکت دیاکو صنعت:

کف تخت خواب فلزی تولیدی شرکت دیاکو صنعت ۱۳عدد پل تعبیه شده است و پل ها از  پروفیل ۲۰*۲۰ میباشد که مورد تایید شرکت های معتبر در زمینه تولید تشک میباشد.و ب هیچ عنوان به تشک آشیب وارد نمیکند.در صورت سفارش مشتریان گرامی کف کار را میتوانیم توری فلزی و یا با کف نوپان تقدیم کنیم.

تخت خواب فلزی جدید

تحمل وزن کف تخت خواب فلزی:

تحمل تخت خواب فلزی تولیدی شرکت دیاکوصنعت  در هر طبقه ۱۵۰ کیلوگرم میباشد که قابلیت افزایش تا ۲۵۰ کیلوگرم را دارا میباشد.

فایل کشو:

کلیه محصولات تخت خواب فلزی تولید شرکت دیاکوصنعت قابلیت نصب کشو در زیر تخت را دارا میباشد این کشو ها دارای ریل های ساچمه ای سه تیکه میباشد و کاملا فلزی میباشد.

تخت خواب فلزی جدید

لطفا از سایر محصولا ت ما دئر زمینه کمد های باشگاهی و کمد های بایگانی وکمد های دوار و انواع تختخواب فلزی بازید بفرمایید

لطفا از سایر محصولات ما در زمینه قفسه های ریل بایگانی و قفسه های کتابخانه وملزومات اداری از جمله فایل باکس دیدیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *