تخت خواب دو طبقه فلزی

تخت خواب دو طبقه فلزی کد s10

تخت خواب دو طبقه فلزی کد s10

تخت خواب دو طبقه فلزی

شرکت دیاکو صنعت تولید کننده انواع تخت خواب یک نفره تخت خواب دو نفره و تخت خواب سه طبقه و تخت خواب خوابگاهی میباشد.از جمله محصول پر فروش شرکت دیاکو صنعت  تخت خواب دو طبقه فلزی کد s10 میباشد.

گارانتی:

این محصول دارای ۶ ماه گارانتی میباشد که مربوط به کفی تختخواب و لرزش تخت خواب میباشد.

قابلیت مونتاژ و دمونتاژ تخت خواب دو طبقه فلزی :

این محصول به صورت شش تیکه میباشد دو عدد تاج دو عدد کفی که مربوط به طبقه اول میباشد و یک عدد کفی همراه حفاظ ۴۰ سانتی که مربوط به طبقه دوم میباشدو در نهایت نردبان کشوی این محصول.

رنگ بندی تخت خواب دو طبقه فلزی کد s10:

این محصول دارای رنگ بندی میباشد .نوع رنگ مورد استفاده بصورت رنگ کوره ای استاتیک  میباشدکه در مقابل ضربه و خط و خش و همچنین رطوبت مقاوم میباشد.

ابعاد تختخواب دو طبقه فلزی:

ابعاد این محصول زیبا در طول کار ۲۱۰ و ارتفاع کار ۱۷۵ و عرض طبقه دوم ۹۲ سانت و عرض طبقه اول قابلیت ساخت در ابعاد ۱۲۰ و ۱۴۰ و ۱۶۰ رادرا میباشد.

بخش تشک خور ۹۰*۲۰۰ و ۲۰۰*۱۲۰ و ۱۴۰*۲۰۰ و ۲۰۰*۱۶۰ میباشد.

کشو:میز تحریر فلزی

این محصول زیبا دارای کشو در دوجنس ا دی اف و نوپان میباشد .

تحمل وزن تخت خواب دو طبقه فلزی:

این محصول در دو طبقه میباشد که طبقه اول این محصول زیبا دارای تحمل وزن ۳۵۰ کیلوگرم میباشد و طبقه دو با عرق ۹۲ درای تحمل وزن ۱۵۰ کیلوگرم میباشد.

کف تخت خواب فلزی:

کف تخت خواب فلزی تولیدی شرکت دیاکو صنعت ۱۳عدد پل تعبیه شده است و بر روی پل های تعبیه شده بنا به سلیقه مشتریان عزیز هم امکان ارائه توری فلزی و هم امکان ارائه نئوپان وجود داردکه به مبلغ کل افزوده میشود.هزینه کف تخت خواب فلزی محاسبه شده است.

لطفا از سایر محصولا ت ما دئر زمینه کمد های باشگاهی و کمد های بایگانی وکمد های دوار و انواع تختخواب فلزی بازید بفرمایید

لطفا از سایر محصولات ما در زمینه قفسه های ریل بایگانی و قفسه های کتابخانه وملزومات اداری از جمله فایل باکس دیدیدن فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *