تخت فلزی

تخت فلزی

تخت فلزی یکی از محصولات پر فروش شرکت دیاکو صنعت میباشد که در مدل های مختلف تولید و به بزار عرضه میگردد

این سری از محصولا دیاکو صنعت دارای گستره ای تولیدی متنوعی میباشد ودر نوع های یک نفره و دو نفره و دو طبقه و سه طبقه و یا با تخت مهمان میباشد.

از محصولات دیاکو صنعت در فروشگاه اینترنتی بازدید بفرمایید

از مزایای تخت فلزی میتوان به استحکامو عمر مفید بالای یا اشاره  نمود /سازه تولیدی شرکت دیاکو صنعت با توجه به سبک بودن دارای استحکام بالا و همچنین استاندارد برای نمونه های مختلف تختخواب فلزی میباشد.

در مورد تختخواب فلزی یک ایرادی که در قدیم وجود داشت صدای نا مساعدی بود که بعد از مدت زمانی استفاده از تخت نمایان بود و این ایراد توسط شرکت دیاکودر مجموعه تولیدی گرفته شده است و به هیچ عنوان دارای صدا  در مقاطع زمانی مختلف نمیباشد.


تخت خواب دونفره فلزی

 

تخت خواب فلزی با توجه به زندگی مدرن و آپارتمانی  در ایران بیشتر مورد استفاده قرار گرفته است و معمولا در دو طبقه ها و سه طبقه ها مورد استفاده قرر میگیرد و مشتریان عزیز خواهان استحکام بالا و در عین حال سبک بودن  میباشند و نکته قابل توجه مشتریان عزیز نوع مونتاژ و دمونتاژ تختخواب های فلزی هست که باید به سهولت صورت بگیرد و در عین حال به راحتی قابل جابه جایی و نصب باشد.

 

تخت خواب فلزی دو طبقه کد s22

 

موضوع بعدی که تختخواب قابل اهمیت هست ورود و خروج به تخت خواب و ارتفاع مناسب برای طبقه اول و حفاظت در طبقه دوم و سوم میباشد.حفاظهای استاندارد برای طبقه دوم و سوم ۴۰ سانتی متر میباشد و همچنین ورودی به تخت برای طبقه دوم و سوم حداقل ۵۰ سانتی متر باشد که این مورد در تخت خواب های فلزی تولیدی شرکت دیاکو کاملا رعایت شده.

از سایر محصولات ما در زمینه قفسه ریلی بایگانی و قفسه کتابخانه بازدید بفرمایید

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *